Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sice se tato zpráva netýká electra, ale je natolik zajímavá, že ji zveřejňujeme. Na internetu se totiž v poslední době rozšířila fáma, že DJ Tiesto zemřel (stačí si v Googlu nechat vyhledat "tiesto dead"). Můžete si přečíst zaručené informace o autonehodě (i s fotkama) atd. Podle oficiálních stránek www.djtiesto.com to ale zas tak hrozné nebude, i když se zdravotními problémy se světový DJ no. 1 v současné době potýká.

V úterý 19. září si začal stěžoval na bolesti na hrudi a problémy s dechem. Byl tedy hospitalizován v nizozemské nemocnici. Doktoři mu oznámili, že trpí nemocí zvanou "pericarditus", což se dá přeložit jako zánět osrdečníku. Tato nemoc se projevuje převážně po přechozené angíně, nebo nějakém jiném infekčním onemocnění. Doktoři ho ujistili, že se kompletně zotaví díky jednoduché léčbě a odpočinku.

V současné době je ale nejisté, jak dlouho se z toho bude dostávat. Kromě bolesti na hrudi se cítí fajn a je si jistý, že se brzy vrátí k DJjingu.

Vrcholný management byl přinucen zrušit vystoupení Tiesta v Norsku. Manažer doufá, že bude schopen poskytnout bližší informace týkající se Tiestova zotavení, jak jen to bude možné.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tiesto

(Lucie, 10. 5. 2008 17:24)

V Praze byl úchvatnej a doufám, že na Mácháč dorazí a bude ještě lepší. Lístky už mám, tak snad to vyjde... TIESTO!!!!!!!!!!!!!!

Tiesto v Praze

(ceremony, 2. 1. 2008 1:10)

Skvely zazitek na celej zivot,ale akci bude vic i s Tiestem...tesim se az bude zase tady,ale urco za nim nekam vyrazim!je to krasnej chlap s talentem a citem tvorit dokonalou hudbu....!

The best

(ceremony, 7. 5. 2007 17:22)

Tijs Verwest,aka Dj Tiesto,Holland's hunky and shit-hot trance,began his illustrios carrer at the tender age of 14!he is the best dj on the World!!!

Je nejlepsi

(ceremony, 7. 5. 2007 12:08)

Dj Tiesto alias Tijs Verwest je typek kterej hodne v zivote dokazal a jeste dokaze...svou hudbou!

Je nejlepsi

(ceremony, 7. 5. 2007 12:08)

Dj Tiesto alias Tijs Verwest je typek kterej hodne v zivote dokazal a jeste dokaze...svou hudbou!